LED

LED svítidla zaznamenávají velmi dynamický rozvoj. Jejich pořizovací cena je vyšší, ale zato dostanete větší životnost a odolnost proti častému zapínání. Další velkou výhodou je větší účinnost při teplotních výkyvech a ve vlhkém prostředí.

Freedom LED

Freedom LED je určen k vytvoření neporušené linii světla. Nabízí se ve dvou variantách, nástěnné a závěsné. Je ideální pro osvětlení velkých prostor a rovněž jako komplementární prvek interiéru. Je nenápadný a nedominuje pro jiné interiérové ​​prvky. Svítidlo se dodává ve tvaru křivky nebo jako rovný díl. Umožňuje flexibilní vyjádření designové idey s kontinuální linií světla.

Máte-li zájem vědět, zda Freedom LED vyhovuje vašim prostorám, neváhejte nás kontaktovat.
Zde si můžete stáhnout produktový list: Freedom_Fagerhult_led_light

 

GUADI LED: Lineární a kruhové

Jednoduchý, ale poutavý design tohoto závěsného svítidla se hodí do rezidenčních a komerčních interiérů.
Základní barevné varianty jsou černá a bílá, ale Fagerhult nabízí řadu dalších barev tělesa svítidla pro přizpůsobení interiéru.

Máte-li zájem vědět, zda GUADI LED vyhovuje vašim prostorám, neváhejte nás kontaktovat.
Zde si můžete stáhnout produktový list: Gaudi_Fagerhult_led_lights 

 

LED osvětlení pro retail prostory

LEDková řada downlight a spotlight je v nabídce. Důležité je, si uvědomit, že LED žárovky mají odlišné vlastnosti, než ostatní světelné zdroje. Pro koncového uživatele to znamená, že výběr LED pro maloobchodní prostory vyžaduje zvýšenou péči, zejména proto, aby byla zajištěna správná prezentace barev a vytvoření komfortního světla.

Pokud byste chtěli vědět, jak můžete LED světla použit ve vašich maloobchodních prostorách, neváhejte nás kontaktovat.

Popularita LED světel vedla k rychlému šíření jejích výroby. Přirozeně ne všechny LED produkty jsou kvalitní. Nedávno uvedený standard LM-80 test je stále na počátcích, a ne všichni výrobci mají otestované své LED produkty. Nicméně renomovaní výrobci zaručují parametry svých LED produktů, např. životnost, účinnost (světlo vyrobené za spotřebovanou elektřinu) a vytrvalost výkonu.

Dle zkušenosti určitě víte, že záruka výrobce se vztahuje pouze na světlo a zákazník nese náklady za výměnu a montáž, popř. ušlý zisk. Z těchto důvodů investice do kvalitních výrobků LED šetří nejen váš čas, ale i peníze.

Kromě výše uvedeného výběru je k dispozici široká škála LED světel na různé aplikace z kterých si můžete vybírat.
Pro úplný přehled doporučujeme: http://www.fagerhult.com/retail/led/feature1_produkter.asp