Návrh a projekce

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech námi nabízených zařízení.  

Nabízíme

Poslechneme si vaše potřeby, navrhneme řešení, nabídneme svítidla a systém automatizace, zajistíme dodávku materiálu a realizaci. Dále proškolíme vaše pracovníky a zajistíme servis a údržbu. Připravíme návrh osvětlení a systémů na úsporu energie. 

Návrh

Na vaši žádost vám po dohodě vypracujeme možný návrh řešení osvětlení v daném prostoru a ukážeme vám na simulačním schématu s výpočtem svítivosti výhodnost daného technického řešení oproti běžnému řešení.  

Navrhneme řešení systému také dle KNX standardu pro inteligentní řízení budov. Pro řízení osvětlení a nouzových svítidel pracujeme i se standardy DALI.

Realizace

Zajistíme pro vás samotnou realizaci navržených systémů a řešení inteligentních svítidel certifikovanou a proškolenou společností pro centrální automatizované systémy. Provedeme předání prostor i převzetí odbornou osobou.  

Realizace řešíme na klíč, kdy se majitel nestará o nic a vše od A do Z obstará naše společnost, nebo v částečném plnění, kdy řešíme za zákazníka jen domluvenou část.

Financování

Nabízíme a zajišťujeme možnost financování (úvěr, dotace, apod.) pro navrhované projekty včetně realizace od společnosti RAY&SPARK. Jsme akreditovaným partnerem finančních institucí.

Dokážeme Vám celkově poradit a pomoci vybrat vhodné financování, ale i případně dosáhnout na aktuální dotační tituly. 

Máte-li zájem o financování Vašich energeticky úsporných opatření, neváhejte se na nás obrátit, viz. kontakty. Vše Vám rádi osobně vysvětlíme.