LED osvětlení

Freedom LED

LED FREEDOM

Freedom LED je určen k vytvoření neporušené linie světla. Nabízí se ve dvou variantách, nástěnné a závěsné. Je ideální pro osvětlení velkých prostor, a rovněž jako komplementární prvek interiéru. Je nenápadný a nedominuje jiné interiérové ​​prvky. Svítidlo se dodává ve tvaru křivky, nebo jako rovný díl a umožňuje tak flexibilitu vyjádření designové idey s kontinuální linií světla.

Máte-li zájem vědět, zda Freedom LED vyhovuje vašim prostorám, neváhejte nás kontaktovat.
Zde si můžete stáhnout produktový list.

 

Osvětlovací systém Lichtbandsysteme (Lichtkanal)

LED Lichtkanal 31

Rozsáhlá série řešení od firmy LTS Licht & Leuchten v podobě bezešvého LED proužku. Tento systém nabízí flexibilní řešení pro veškerou aplikaci jako nástěnné osvětlení, závěsné a vestavěné osvětlení do betonové zdi, sádrokartonu a podobně. Hodí se také jako doplňující prvek do interiéru a zároveň tím vyřešíte osvětlení. Také lze tímto řešením obohatit interiér barevnými světly.

Máte-li zájem vědět, zda osvětlovací systém Lichtbandsysteme vyhovuje vašim prostorám, neváhejte nás kontaktovat.

Zde si můžete stáhnout produktový list.

 

GUADI LED: Lineární a Kruhové

LED GAUDI

Jednoduchý, ale poutavý design tohoto závěsného svítidla se hodí zejména do rezidenčních a komerčních interiérů.
Základní barevné varianty jsou černá a bílá, ale nabízí se i řada dalších barev tělesa svítidla pro přizpůsobení interiéru s Vašimi představami.

Máte-li zájem vědět, zda GAUDI LED vyhovuje vašim prostorám, neváhejte nás kontaktovat.

Zde si můžete stáhnout produktový list.

 

POOX LED 

LED POOX

Dekorativní závěsné LED svítidlo s potěšitelným designem od LTS Licht & Leuchten dává prostorovou barevnost v interiéru Vašeho prostoru.

Máte-li zájem vědět, zda POOX LED vyhovuje vašim prostorám, neváhejte nás kontaktovat.

 

LED pro retail prostory

 LED_marrathon

 

Řada LEDkových downlight a spotlight svítidel je v nabídce. Je však důležité si uvědomit, že LED žárovky mají odlišné vlastnosti, než ostatní světelné zdroje. Pro koncového uživatele to znamená, že výběr LED osvětlení pro maloobchodní prostory vyžaduje zvýšenou péči, aby byla zajištěna správná prezentace barev a vytváření komplexního a komfortního světla.

Pokud byste chtěli vědět, jak můžete LED světla použít právě ve Vašich maloobchodních prostorech, neváhejte nás kontaktovat.

Popularita LED osvětlení vede k rychlému šíření jejích výroby. Přirozeně ne všechny LED produkty jsou kvalitní. Nedávno – uvedené standardy IEC nebo IES LM-80 pro testování LED jsou stále na počátcích a bohužel ne všichni výrobci mají otestované své LED produkty. Nicméně renomovaní výrobci zaručují parametry svých LED produktů, např. životnost, účinnost (světlo vyrobené za spotřebovanou elektřinu) a vytrvalost výkonu.

Dle zkušeností určitě víte, že záruka výrobce se vztahuje pouze na svítidlo a zákazník nese náklady za výměnu a montáž, popř. ušlý zisk. Z těchto důvodů je patrné, že investice do kvalitních výrobků LED, šetří čas a peníze.

Kromě výše uvedeného výběru je k dispozici bohatá škála LED svítidel pro různé aplikace. Z nich si můžete vybírat a jistě si i vyberete. Úplný přehled, viz: Fagerhult LED a LTS LED.