Osvětlení

Kompletní služby v oblasti návrhu a projektování osvětlení

Školy

Využití svítidel v prostorách škol, univerzit či jiných školících zařízení včetně školních učeben, chodeb, šaten, školních kabinetů, laboratoří a jiných speciálních tříd vyžaduje nejen vysoké nároky na kvalitu osvícení, ale také efektivní využití.  Důraz je kladen zejména na požadované snížení nákladů provozu.

Haly

Osvětlení pro průmyslové účely je velmi specifické. Lampy jsou a musí být často pověšeny v maximálních výškách. Výkon svítidla musí být vyšší, než je tomu v jiných budovách. Osvětlení ve sportovních či průmyslových halách jsou v nepříznivém prostředí a musí být odolná. Požadavek na svícení je spíše dlouhodobý.

Kanceláře

Zde se často spojuje potřeba sladit pronajatý prostor a vybavení kanceláře s požadavky nájemce, a dále dalšího subjektu a tím je samotná osoba vykonávající práci pod daným osvětlením. Kancelářské prostory jsou řešeny na základě požadavků i těch nejnáročnějších zákazníků. Stropní osvětlení pracovních ploch, kanceláří, zasedacích místností a jiného technického zázemí se řeší v citlivé sounáležitosti se všemi hygienickými požadavky a nároky samotných uživatelů.

Domácnosti

V inteligentním domu jsou napojeny vypínače do centrálního systému, kde je předdefinováno jaký vypínač zapíná jaká světla. Vypínače mohou být i bezdrátové, a tak mohou být umístěny třeba na skle nebo zrcadle. V podstatě kdekoliv, dle vašeho přání. Kdykoli se může vypínač přidat nebo přednastavit rozsvícení světel. Systém umožňuje nastavení svítidel do světelných scén (sledování televize, čtení, večeře, návštěva, úklid) a řídí i stmívání. V každém okamžiku máte přehled, kde se svítí a kde ne a z libovolného místa můžete vypnout nebo zapnout libovolné světlo. Design produktů je často v interiérech nejdůležitější položkou a naše společnost díky svým partnerům pomůže vybrat nejen unikátní a zajímavý design interiérových svítidel, kvalitní výrobní zpracování, ale zaměří se také na světelnou účinnost dle daného prostoru.  

Venkovní

Osvětlení ulic, silnic nebo jiných veřejných prostranství.  

Led

LED svítidla zaznamenávají velmi dynamický rozvoj. Jejich pořizovací cena je vyšší, ale zato dostanete větší životnost a odolnost proti častému zapínání. Další velkou výhodou je větší účinnost při teplotních výkyvech a ve vlhkém prostředí.