LED pro průmysl

Nabízíme širokou škálu LED osvětlení pro průmyslové použití. Jedná se nejen o vnitřní, ale i venkovní použití. Garance a kvalita provedení přidávají k dlouhodobé životnosti LED osvětlení plusové body k umístění do Vašich prostor. Možnosti použití i ve vyšších výškách při zachování potřebné a předepsané svítivosti.

Námi nabízené LED průmyslové osvětlení je spojeno s dlouholetou referencí zejména ze západní Evropy. Certifikace a splnění závazných norem je standardem.

Chcete-li použít naše LED průmyslová svítidla pro Váš projekt, neváhejte nás kontaktovat

Ukázka produktů LED osvětlení:

LED svítidlo Low Bay bylo navrženo speciálně k možnosti nahradit konvenční osvětlení v široké škále průmyslových aplikací, vnitřní i venkovní. Základ osvětlovacího tělesa je malý profil, lehký design a různé možnosti instalace. Je ideální pro mnoho aplikací, jako jsou parkovací paluby, garáže, chladírenské, potravinářské a jiné obecné oblasti osvětlení.

  

 

LED osvětlení High Bay může plnohodnotně nahradit konvenční osvětlení v široké škále průmyslových aplikací, vnitřní i venkovní. Nízký profil, lehký design a různé možnosti instalace jsou ideální pro mnoho aplikací, jako jsou skladové prostory, garáž, ulička, uskladnění v chladírně, mrazicí box, použití pro jeřábové osvětlení, mosty, tunely a jiné obecné oblasti osvětlení.

 

 

LED svítidlo s čidlem – Automatické stmívání denního světla a čidlo přítomnosti. IP40.

Teplota pro použití: – 30°C + 50°C (-22°F + 122°F)

 

LED lineární svítidlo s nízkým profilem, robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a vysokou spolehlivost pro širokou škálu průmyslových aplikací. LED osvětlení nabízeno ve verzi 32W a 64W. Což replikuje světelný výstup typického 2 x 18W a 2 x 36W zářivkového  svítidla. 

 

LED Street, pouliční “sense” světlo má exkluzivní optickou technologii pro přesné umístění světla a je zákazníky oceňováno pro maximální energetickou účinnost a spolehlivost. Jsou zde velmi nízké celkové náklady na vlastnictví po dobu životnosti osvětlení.